География

Башлана Урыны
Казан

13:00

13:00

13:00

13:00

13:00

13:00

13:00

13:00

13:00

13:00

13:00

13:00

13:00

9:30

13:00

13:00

13:00

13:00

13:00

13:00


13:00

13:00

13:00


КГМУ,Бутлеров урамы, 49 б

КНИТУ, Карл Маркс урамы, 72, Б корпусы, Б-103

КГЭУ, ККрасносельская урамы, 51. Д-102

КФУ (ИФМК), Татарстан урамы, 2

ПГАФСИТ,Универсиада Авылы урамы, 35. ауд.С201.

КГАУ, К.Маркс урамы, 65

КГАВМ им. Н.Э.Баумана, Кгавм, Уку залы себер тракты урамы, 35 йорт

КГАСУ, Зелёная урамы 1, ауд. 2-203

РИУ, Газовая урамы, 19

Жиганов исемендәге консерватория, Большая красная урамы, 38

Казанский техникум информационных технологий и связи, Б. Галеева урамы, 3А

КНИТУ-КАИ им. А. Н. Туполева, 8 здание, Четаев урамы, 18А

Российская академия правосудия, ул. 2-я Азинская, 7-а

Халыкара сервис көллияте, Адоратский ур., 58б, 404 нче аудитория

В.Г.Тимирясов исемендәге Казан инновация университеты, Мәскәү урамы, 42

Милли китапханә Казань, Кремль урамы, 33

МАОУ "Гимназия-интернат 4", Галимҗан Баруди урамы, 3а

Татарстан ижтимагый керэшеннэр оешмасы, Худяков урамы, 11

«Сабыйлар» балалар мәркәзе, Спартак урамы, 2

Үзәкләшкән дини оешма - Татарстан Республикасы мөселманнары Диния нәзарәте, Тукай урамы, 38

Администрация Вахитовского района, Ипподром урамы, 14

МАОУ СОШИ «СОлНЦе», Кави Наджми урамы,18

Музей-заповедник "Казанский Кремль" (Музей исламской культуры, мечеть Кул Шариф), мечеть Кул Шариф, Кремль, 13.

Казан - балалар белән 13:00

«Сабыйлар» балалар мәркәзе, Спартак урамы, 2

Иннополис 13:00

Университетская урамы, 1

Алабуга

13:00

10:00

-

Казан федераль университетының филиалы - Алабуга институты, Алабуга, Казанская урамы, 89, ауд 48 ауд 52

Алабуга шәһәре "8 нче урта мәктәбе", Мир просп., 59

-

Әгерҗе муниципаль районы 13:00

Әгерҗе районы, Үзәк китапханә, Саетов урамы, 11

Азнакай муниципаль районы 9:00

Азнакай районы, Хасанов урамы, 5, Азнакай муниципаль районы муниципаль бюджет гомуми белем учреждениясе "Азнакай шәхәренең 4нче лицее"

Азнакай, Яшьләр үзәге, Мәрҗәни урамы, 22А

Аксубай муниципаль районы 10:00

Аксубай районы, Мәктәп урамы, 4А. "2нче санлы урта гомуми белем бирү мәктәбе"

Аксубай районы, Романов урамы, 2. "3нче санлы урта гомуми белем бирү мәктәбе"

Аксубай районы, Мазилин урамы, 39. "В.Г. Тимирясов исемендәге 1нче санлы урта гомуми белем бирү мәктәбе"

Актаныш муниципаль районы

12:30


9:00

12:00

Актаныш районы, Юбилейная урамы, 66. "Актаныш шәһәре 2 нче санлы урта гомуми белем бирү мәктәбе"

Актанын районы, "1нче санлы урт гомуми белем биру мэктэбе"

Актаныш районы, Үзәк урам, 49. "Иске Кормаш төп гомумбелем бирү мәктәбе"

Алексеевск районы

10:00

Татарстан Республикасы Алексеевск муниципаль районынын "1нче Алексеевк урта гомуми белем биру мәктәбе". Некрасов урамы, 38.

"Урманасты Шынталысы төп гомуми белем бирү мәктәбе". Карл Маркс урамы, 15 А.

"Кыр Шонталысы төп гомуми белем бирү учреждениясе". Яшьләр урамы, 63

"Урта Тигәнәле гомуми урта белем бирү мәктәбе". Мәктәп урамы, 26

Әлки муниципаль районы

10:00


12:20

10:30

9:00

14:00


13:00


10:00

12:00

13:00


11:00

11:00

10:00

13:00

Әлки районы, "Чуаш Борнае гомум белем бирү мәктәбе". Үзәк урам, 34А.

Әлки районы, "Алпар урта гомумбелем мәктәбе". Үзәк урам, 1

Әлки районы, "Нәби Дәүли исемендәге Базарлы Матак гимназиясе", улица 40 лет Победы, д. 1

Әлки районы, "Юхмачы урта гомуми белем бирү мәктәбе". Юхмачы авылы, Мәктәп урамы 10.

Әлки районы, "Иске Чаллы гомуми белем бирү мәктәбе". Иске Чаллы авылы, Кыр урамы, 2

Әлки районы, "Яңа Салман урта гомумбелем мәктәбе". Мәктәп урамы, 16

Әлки районы, "Иске Тахтала гомуми белем бирү мәктәбе". Бөрлегән урамы, 84А

Әлки районы, "Әхмәт төп гомуми белем мәктәбе". Татар Әхмәте авылы, Үзәк урам, 10 б, мәктәп.

Әлки районы, "Югары Әлморза төп гомуми белем бирү мәктәбе". Пионер урамы, 26

Әлки районы, "Тубән Әлки урта гомумбелем мәктәбе". Мәктәп урамы, 23

Әлки районы, "Татар Борнае төп гомумбелем мәктәбе", Мәктәп урамы, 19.

Әлки районы, "Чуаш Кичүе гомуми урта белем мәктәбе". Мәктәп урамы, 1А.

Әлки районы, "Иске Салман төп гомүми белем бирү мәктәбе". Үзәк урам, 6а

Әлмәт

15:00

10:00

Әлмәт шәһәре, Риза Фәхреддин урамы, 67 йорт

Әлмәт шәһәре,Ленин урамы, 12 йорт. МБОУ " Р.Фәхретдин исемендәге 1 гимназия"

Апас муниципаль районы 13:00

Апас Урта мәктәбе, Апас, шәһәр тибындагы поселок, Красноармейская урамы, 65 йорт

Арча муниципаль районы 13:00

Арча сэнгать мэктэбе.Арча шәһәре, Галактионова урамы, 26 йорт

Әтнә муниципаль районы 12:00

Әтнә районы, Зур Әтнә авылы, Советская урамы, 2 йорт

Баулы муниципаль районы 10:00

Баулы шәһәре, Горюнова урамы, 2 йорт

Балтач муниципаль районы

13:00

10:00

10:00

13:00

Балтач шәһәр тибындагы поселок, Карла Маркса урамы, 7 йорт

Балтач мәдәният үзәге, Балтач шәһәр тибындагы поселок, Ленин урамы, 52 йорт

Балтач районы, Карадуган авылы, Себер тракты урамы, 51

Б.С.Рәхимов исемендәге Кенә төп гомуми белем мәктәбе.Балтач районы, Түбән Кенә авылы, Школьная урамы, 5 а йорт

Бөгелмә 11:00

Бөгелмә шәһәре, Мулланур Вахитов урамы, 6 йорт, Хади Атласи исемендәге 14 татар гимназиясе.

Буа муниципаль районы 10:00

Муниципаль бюджет гомуми белем бирү учреждениесе Буа шәһәре М.М.Вахитов исемендәге гимназия, Р.Люксембург урамы, 66 йорт

Югары Ослан 10:00

Югары Ослан районы, Үзәк урам, 10 йорт, Октябрь урта мәктәбе

Биектау муниципаль районы 10:00

Муниципаль бюджет гомуми белем бирү учреждениесе Биектау р-н 1, т/ю ст.Биектау, Гагарина урамы, 9 йорт.

Чүпрәле муниципаль районы 10:00

Татарстан Республикасы Чүпрәле муниципаль районы “Дан орденының тулы кавалеры Арсланов Зиатдин Миннебаевич исемендәге Кече Чынлы гомуми урта белем бирү мәктәбе” муниципаль бюджет гомуми белем бирү учреждениесе. Кече Чынлы авылы, Крупская урамы, 4 йорт

Чаллы

12:00

13:00

13:00

Муниципаль автоном гомуми белем бирү учреждениесе, Яр Чаллы шәһәре, 4 нче мәктәп, Хади Такташ урамы, 35 йорт

Яр Чаллы шәһәре, М.Вахитов исемендәге 2 нче гимназия. Королев урамы, 20 йорт 33/20

Яр Чаллы шәһәре, "Эврика" мәдәният үзәге, Чулман проспекты, 6 йорт

Зәй муниципаль районы 13:00

Зәй шәһәре, 4 нче урта мәктәп, Комсомол урамы, 50а йорт

Яшел Үзән муниципаль районы

13:00

10:00

Яшел Үзән шәһәре, 5 нче гимназия, Гоголь урамы, 60 нчы йорт

Татарстан Республикасы, Яшел Үзән муниципаль районы, Түбән Карамалы шәһәр тибындагы бистәсе, Совет урамы, 108 йорт. "Зөя гомуми урта белем бирү мәктәбе" МББУ, кабинет №32, мәктәп китапханәсе

Кайбыч муниципаль районы 13:00

Зур Кайбыч авылы, Галиев урамы, 11

Кама Тамагы муниципаль районы 10:00

Кама Тамагы районы, Кама тамагы шәһәр тибындагы бистәсе, Комаров урамы, 16 нчы йорт

Кукмара муниципаль районы 9:00

Кукмара шәһәре, Манзарас авылы мәктәбе, Яшьләр урамы, 34 нче йорт

Лаеш муниципаль районы 10:00

Татарстан Республикасы Лаеш муниципаль районы Б.К.Кузнецов исемендәге 2 нче Лаеш гомуми урта белем бирү мәктәбе.

Лениногорск муниципаль районы 13:00

Татарстан Республикасы Лениногорск муниципаль районынын 11 нче Лениногорск гимназиясе

Мамадыш муниципаль районы 10:00

Мамадыш шәһәре 3 нче санлы урта гомуми белем бирү мәктәбе

Менделеевск муниципаль районы 10:00

Менделееввск шәһәре 1 нче санлы урта гомуи белем бирү мәктәбе.

Минзәлә муниципаль районы 9:00

Минзәлә шәһәренең Муниципаль бюджет урта белем бирү Гимназиясе

Мөслим муниципаль районы 10:00

Мөслим урта гомуми белем биру мәктәбе

СДК Салауз Мухан

Түбән Кама муниципаль районы

12:00

13:00

Татарстан Республикасы Түбән Кама муниципаль районынын, "Аерым фәннәрне тирәнтен өйрәнүле 15 нче урта гомуми белем бирү мәктәбе" муниципаль бюджет гомуми белем бирү учреждениесе

Кол Гали исемендәге милли китапханә

Яңа Чишмә муниципаль районы 10:00

Татарстан Республикасы Яңа Чишмә муниципаль районы Халыклар дуслыгы йорты

Нурлат муниципаль районы 10:00

Нурлат шәһәренең "2 нче урта гомуми белем мәктәбе" муниципаль автоном гомуми белем учреждениесе

Саба муниципаль районы

10:30

11:00

13:00

Муниципаль бюджет гомумбелем учреждениесы "Татарстан республикасы Саба муниципаль районы шәһәр тибындагы Байлар Сабасы бистэсе гимназиясе"

Явлаштау авыл китапханәсе

Саба үзәкләштерелгән китапханәләр системасы 9нчы филиал.

Балык Бистәсе муниципаль районы 10:00

Балык бистәсе,2 нче санлы урта мәктәп

Зур Мәшләк урта гомуми белем бирү мәктәбе

Питрәч муниципаль районы 11:00

Питрәч авылы, Муниципаль бюджет гомуми белем бирү учреждениесе,2нче мәктәп;Питрәч авылы, Казан ур.7;

Шәле урта гомуми белем бирү мәктәбе; Шәле ,Таҗиев ур. 21а йорты;

Татар Тау иле авылы муниципаль бюджет гомуми белем бирү учреждениесе; Татар Тау иле авылы,Совет ур.15а йорты;

Татар Казысы авылы урта гомуми белем бирү мәктәбе; Татар Казысы авылы,Мәктәп ур.170 йорт;

Чита урта гомумбелем бирү мәктәбе; Крәш-Сәрдә авылы,Совет ур.37 йорт;

Күн авылы муниципаль бюджет гомуми белем бирү учреждениесе; Күн авылы, Мәктәп ур.1 йорт;

Кибәч авылы,Пионер ур.9 йорт.

Сарман муниципаль районы 13:00

Җәлил икенче санлы гомуми белем бирү урта мәктәбе, Ахмадиев ур,23 йорт

Җәлил беренче санлы гомуми белем бирү урта мәктәбе, Урман ур.25йорт;

Сарман гимназиясе, Терешкова ур. 8 йорт;

Сарман урта гомуми белем бирү мәктәбе, Ленин ур. 1б йорт;

Спас муниципаль районы 10:00

Спас районы,Болгар шәһәре,Болгар аерым фәннәр тирәнтен өйрәнелә торган №1 урта. мәктәп”,Октябрь ур.59йорт;                

Муниципаль бюджет гомуми белем бирү учреждениесе "Иске Рәзәп гомуми белем бирү урта мәктәбе",Ленин ур.36 йорт;

Спас районы, Алан авылы, Алан урта гомумбелем бирү мәктәбе,  Үзәк ур.26 йорт;

Спас районы,Болгар шәһәре,Болгар гомумбелем бирү №2 урта мәктәбе", Совет ур.15 йорт;

Спас районы, Ким бистәсе, Ким муниципаль бюджет гомуми белем бирү учреждениесе,урта гомумибелем бирү мәктәбе, Чегодаев ур.53 йорт;

"Спас районы, Никольский авылы, Никольский урта гомуми белем бирү мәктәбе"", Мәктәп ур.30 йорт;"

Спас районы,Антоновка авылы,Антоновка урта гомуми белем бирү мәктәбе, Мәктәп ур.24 йорт;

Спас районы, Кожаевка бистәсе урта гомуми белем бирү мәктәбе, Яшьләр ур.40 йорт;

Спас районы,Өчкүл авылы, Өчкүл гомуми урта белем бирү мәктәбе,Мәктәп ур.7 йорт;

Спас районы,Болгар шәһәре, «Карпов Павел Алексеевич исемендәге Болгар кадетлар интернат мәктәбе» ,Совет ур.15 йорт;

Спас райлны,Болгар шәһәре,Болгар санаторий интернат-мәктәбе,Пионер ур.11 йорт

Тәтеш муниципаль районы 13:00

Тәтеш шәһәре ,Ленин урамы 94нче Йорт

Тукай муниципаль районы 13:00

Тукай районы, Түбән Суыксу авылы, Мәктәп урамы, 1

Тукай районы, Кече Шилнә авылы, Үзәк урам, 1

Тукай районы, Мусабай-Завод авылы, Ленин урамы, 27

Тукай районы, Иске Абдул авылы, Мәктәп урамы, 6

Тукай районы, Калмия авылы, Яшьләр урамы, 24

Тукай районы, Яңа Бүләк авылы, Тукай урамы, 26

Тукай районы, Биюрган авылы, Тынычлык урамы, 64б

Тукай районы, Яңа поселыгы, Р.Гайнуллин урамы, 10а

Тукай районы, Совхоз "Татарстан" поселыгы, Мәктәп урамы, 18

Тукай районы, Сәмәкәй авылы, А.Биктимеров урамы, 44

Тукай районы, Мәләкәс авылы, Мәктәп урамы, 1а

Тукай районы, Кузкай авылы, М.Җәлил урамы, 37

Тукай районы, Биклән авылы, Мәгариф урамы, 1б

Тукай районы, Теләнче-Тамак авылы, Татарстан урамы, 6

Тукай районы, Калмаш авылы, З.Галиев урамы, 13

Теләче муниципаль районы 13:00

Теләче районы, Теләче авылы, Мәктәп урамы, 3

Чирмешән муниципаль районы 13:00

Чирмешән районы, Чирмешән авылы, Чишмә урамы, 2

Чистай муниципаль районы 13:00

Чистай районы, Чистай шәһәре, Ленин урамы, 62

Ютазы муниципаль районы 13:00

Ютазы районы, Урыссу поселыгы, Пушкин урамы, 22а

Башлана Урыны
Алтай төбәге 14:00

Алтай төбәге,Барнаул шәһәре,Төзүчеләр проспекты,21

Башкортстан

13:00

9:00

11:00

11:00

13:00

11:00

19:00

Г. Уфа, ул. Октябрьской революции 3а, корпус 3, аудитория 409

Туймазы районы Карамалы-Гобэй урта мэктэбе Ленин урамы 59нчы йорт

г.Туймазы, ул. Комарова 8б, ГБПОУ Туймазинский пед.колледж, каб 240

Башкортстан,Бүздәк районы,Уран авылы,Каран урта гомумбелем бирү мәктәбе,60 ел СССР урамы,2 нче йорт

Башкортстан,Миякә районы,Канбәк авылы,Совет урамы 49/1 нче йорт

Фёдоровка авылы

Башкортстан,Дүртөйле районы,Семилетка авылы,Губкина урамы,11 нче йорт

Волгоградская область 13:00

Ленинский район, село Маляевка, ул. М.Джалиля 1

Владимирская область 13:00

Владимир өлкәсе М. Горький исемендәге фән китапханә.

Ивановская область 13:00

Иваново, ул. 8 Март, 32
Иркутская область 13:00

Иркутск Чехов урамы, 10

Калининградская область 12:00

А.А.Леонов исемендәге 4нче библиотека , Мир проспекты, 62 Калининград

Кемеровская область -

Кировская область 13:00

Киров өлкәсе Нократ Аланы районы Сосновка шәһәре гимназиясе Пролетар урамы,64

"Киров өлкәсе Нократ Аланы шәһәре "Җиңү" мәдәният йорты 175 каб.

Киров өлкәсе Иске Пенәгәр авылы мәчете

Красноярский край 12:00

Краснодар крае Лесосибирск шәһәре Октябрьнең 40 еллыгы урамы, 16

Краснодарский край

19:00

13:00

Кранодар Кызыл Армия урамы, 53

Краснодар Ставрополь урамы,149

Республика Марий Эл 13:00

Республиканский центр татарской культуры ул. Мира 28

Республика Мордовия 10:00

г. Саранск, проспект 70 лет Октября, 163А, "Исламский культурный центр.

Москва

13:00

ул. Белореченская, 19 корпус 2

пер. Малый Татарский, 8

Большой Патриарший переулок, 10

Ненецкий автономный округ 15:00

Салехард. Ул. Чапаева, 16 Библиотека «Дружбы народов»

Нижегородская область 13:00

Дом детского творчества,г.Сергач,пос.Юбилейный,д.16 а

Новосибирская область 16:00

Новосибирск, ул. Восход, 1. 27 октября ( ОО РТНКАНО)

Омская область 14:00

г. Омск, ул. Добровольского, 5/1, Молодёжная библиотека "Квартал, 5/1"

с. Уленкуль Большереченский район, Уленкульская СОШ им. М. Джалиля, с. Уленкуль, ул. Советов, 70

г. Тара, ОНК "Дом Дружбы", г. Тара, ул. Александровская, 91

д. Ашеваны Усть-Ишимский район, Ашеванская ООШ, д. Ашеваны, ул. Школьная, д. 3

с. Колосовка, Колосовский РДК, с. Колосовка, ул. Ленина, 7

д. Юрто-Уйск, Седельниковский район, Сельский Дом Культуры

рп. Тевриз, Ресурсно-информационный отдел МКУ "ЦОУО", ул. Павлика Морозова д.3

Оренбургская область 13:00

г. Оренбург, ул. Ленинская 4а

Оренбургская область, Сакмарский район, село Татарская Каргала

Пензенская область -

Пенза, Гагарин ур, 28 йорт

Пермский край

12:00

12:00

12:00

12:00

14:00

Пермь, Петропавловская ур, 25 "А.С. Пушкин ис. шәһәрнең үзәк китапханәсе"

Пермь крае, Лысьва, Канабеки авылы, Мир ур, 79, "Канабеки гомуми белем бирү мәктәбе"

Пермь крае, Лысьва, Аитково авылы, Совхозная ур, 19, "Аитково урта белем бирү мәктәбе"

Пермь крае, Березовский районы, Батерики авылы, Школьная ур, 7, " Батерики мәдәният йорты"

Пермь крае, Бардым районы, Төнгүк авылы, Ленин ур, 29. "Төнгүк урта белем бирү мәктәбе"

Ростовская область 13:00

Ростов-на-Дону, Пушкин ур., 175а, Дон-халык дәүләт китапханәсе

Самарская область 15:00

Сызрань, Степан Разин ур, 26, " Татар мәдәнияты үзәге"

Самара, Воронежская ур., 9 "Халыклар дуслыгы йорты"

Саратовская область (Сарытау) 13:00

МБУ "Милли (татар) гимназия". Саратов, Радищева ур.,32.

Сахалинская область (Южно-Сахалинск)

11:00

17:00

г. Южно-Сахалинск, ул. Северная 56, гостиница "Геолог"

Кеньяк -Сахалин шэхэре Хабаровский урамы 72 Кече зал

Свердловская область

12:00

13:00

10:00

Екатеринбург, Татарстанның Свердлау өлкәсендәге даими вәкиллеге, Каюм Насыйри исемендәге институт. Сакко һәм Ванцетти урамы, 24.

Серов шәһәренең төньяк педагогика көллияте

Свердловск өлкәсе, Әртә районы, Әҗегол авылы, Җиңүнең 30 еллыгы урамы, йорт номеры 26 (Әҗегол мәктәбе)

г.Санкт-Петербург 13:00

Санкт-Петербург шәһәре, 11-Линия, 14/39

Томская область 12:00

Ленин ур.,34

Төмән 10:00

Төмән, Республика ур., 9

Ульяновск өлкәсе, Димитровград, Строителей, 15

Республика Удмуртия

13:00

14:00

14:00

14:00

14:00

13:00

Ижевск, Муса Җәлил ис. китапханә. Садовая, 1

Сосмак авылы, ул. Цветочная, 3

Пычас авылы, Совет ур., 33

Алнаши авылы, ул. Комсомольская, 3

г. Можга, Вешняковский микрорайон, 13

Кизнер авылы, мәчеттә

Ульяновская область

10:30

13:00

10:00

12:30

г. Ульяновск, центр татарской культуры, пр-т Нариманова,25

Ульяновск өлкәсе, Старокулаткинский район МКОО "Староатлашская СШ" Ленин ур., 64

Дмитровград, ул Строителей 15

Ульяновск өлкәсе, Иске Кулат авылы, Куйбыш урамы, 9

ХМАО-Югра 15:00

ХМАО,Сургут,Бажов урамы, 31

Покачи шәһәре,Мир урамы 9/3

Челябинская область

13:00

15:00

15:00

15:00

11:00

15:00

13:00

15:00

Челәбе өлкәсе , Красноармейск районы, Якупово авылы,Якупово урта мәктәбе.Лесная урамы,11

Чиләбе өлкәсе,Варна шәһәре, Советская ур.,125

Приисковый,Шумово авылы

Чиләбе шәһәре,Ленин урамы,60,фәнни китапханә

Чиләбе өлкәсе,Кунашак районы,Кунашак авылы,Пионер урамы,21

. Чиләбе өлкәсе,Златоуст шәһәре,Космонавтлар урамы,1,Үзәк китапханәнең кече залы,607 нче бүлмә

Чиләбе өлкәсе,Югары Уфалей авылы,Бабиков урамы,66

МКОУ"Араслановская СОШ",Гагарин урамы,5

Чувашия Республикасы

13:00

13:00

13:00

13:00

13:00

-

10:30

Чувашия, Комсомол районы, Тукай авылы Мәдрәсәнең конференц залында.

Чувашия, Батыревский район, Озын Куак авылы, Мәктәп урамы, 3

Чувашия республикасы Новочеркасск шәһәре,Южная урамы,6 Давыдов-Анатри исемендәге китапханә

Чувашия, Батыр районы ,Татар Согыты авылы мәктәбендә актлар залында

"Чувашия Комсомол районы Урмай урта мәктәбе Актлар залы

Чувашия. Батырев районы. Шыгырдан авылы. Ленин ур, 58. МБОУ"Э.В. Феизов исемендәге Шыгырдан урта гомумбелем бирү мәктәбе

Чувашия республикасы,Шемурша районы,МБОУ "Трехбалтаевская СОШ"

Ярославская область 13:00

Ярославль,Чкалов урамы,23,Ресурс үзәге

Башлана Урыны
Шарджа 15:00

адрес: Al Meena Street, restaurant Kazan; контактный номер: +971 56 422 9986 Ленария Муслюмова

Башлана Урыны
Актобе 15:00

адрес: проспект Санкибай батыра 20"А", здание Ассамблеи народа Казахстана; контактный номер: +7 702 355 4678 Эльвира Насыбуллина

адрес: проспект Санкибай батыра 20"А", здание Ассамблеи народа Казахстана; контактный номер: +7 702 355 4678 Эльвира Насыбуллина

Астана 13:00

адрес: ул. Кажимукана, 11, ЕНУ имени Л. Н. Гумилева, 224 кабинет, Центр Института Каюма Насыри; контактный номер: +7 705 585 7371 Ринат Дусумов

Алмата 13:00

"адрес: Татаро-башкирский общественно-культурный центр города Алматы ул. Кунаева, 82/1; контактный номер: +7 701 999 0084 Ринат Абдулхаликов"

Костанай 16:00

адрес: Qazaqstan Qostanai Altynsarina 115;контактный номер: +7 777 178 5956 Бектемиров Ринад

Павлодар 12:00

адрес: ул. 1 мая 35/1 «Дом Дружбы»; контактный номер: +7 705 408 4265 Иванова Майя

-

Талдыкорган 18:00

адрес: мкр. Каратал 36 "а", Дом дружбы; контактный номер: +7 705 544 1331 Усанова Руфина

Петропавловск -

адрес: ул.Конституции Казахстана,27, здание Ассамблеи народа Казахстана; контактный номер: +7 707 224 66 87 Эльвира Юничева

Семей

16:00

12:00

адрес: Дуслык йорты, Ленин ур., 4 йорт, 18 каб., кече зал; контактный номер: +7 707 718 7347 Дилянур Ахунжанова

адрес: школа им. Н. Г. Чернышевского, ул. Ибраева 130; контактный номер: +7 707 971 7148 Нуруллина Рауфа Рауфовна

Башлана Урыны
Вена 14:00

адрес: Josef-Frank-Gasse 4/28, 1220 Wien; контактный номер: +43 660 3914676 Энже Байрамова

Башлана Урыны
Баку 13:00

адрес: Постоянное представительство РТ в Азербайджанской Республике ул. Хана Шушинского дом 22; контактный номер: (+ 994 12) 4409629 Эльмира Юсифли

Башлана Урыны
Киев 11:00

адрес: ул.Невская 10-А, ВКТЦ «Туган тел»; контакный номер: +380 50 286 0391 Ильдар Кантеев;

Башлана Урыны
Монреаль 16:00

адрес: 416 boul. Neptune Dorval QC H9S 2L8; контактный номер: +1 (514) 647-3218 Алима Салахутдинова

адрес: Grande Bibliothèque du Québec, 2nd flor. 475 Boul de Maisonneuve E, Montréal, QC H2L 5C4; контактный номер: +1 514-465-6314, Татар мәдәни үзәге "МИРАС"

Торонто 16:00

адрес: 17 Kenaston Gardens (party room, buzz 3946). North York, Ontario, M2K 0B9, контактный номер: +1 (647) 787-0106 Гульназ Сафина

Башлана Урыны
Ланген 12:00

адрес: 63225, Berliner Allee 39 Kirche Hl. Thomas von Aquin, контактный номер: +49 1517 2914633 Тимур Харрасов

Лейпциг 14:30

адрес: Bibliothek Albertina, Beethovenstrasse 6, Raum D, 3OG, Ostseite; контакный номер: +49 176 22963950 Матушанская Асия

Башлана Урыны
Анталия 13:00

адрес: Татарская община "Татары Анталии", Hurma mahallesi 208 sokak Antalya/Konyaalti; контактный номер: +7 937 773-87-06 Оксана Назарова
Башлана Урыны
Флорида 14:30

адрес: 3101 S Ocean drive, Hollywood, Florida; контактный номер: +1 (954) 200-1625 Гульнара Гареева

Башлана Урыны
Висагинас 13:00

адрес: Kosmoso g. 10/1, Visagino kultūros centras 221; контактный номер: +370 623 18187 Зиляра Каримова

Башлана Урыны
Париж 12:00

адрес: Институт Пушкина, 2 avenue Rapp, 75007; контактный номер: +33 6 45 30 58 12 Алия

Башлана Урыны
Минск 10:00

адрес: ул. Чичерина 19; контактный номер: +375447397899 Эльвира Левшевич

Гродно 13:00

адрес: ул. Белуша-37; контактный номер: Саляхова Завия +375295876321

Башлана Урыны
Болонье 14:00

адрес: Montecchio Emilia, Strada per Calerno, 16 Park; контактный номер: Лилия Мухаметдиновна +39 347 748 0953

Башлана Урыны
Бишкек 14:00

адрес: Проспект Чуй 120, кабинет 422; время: 14:00; контактный номер: +996 557 272 355 Нурия Салимовна

Башлана Урыны
Аделаида 18:00

адрес: Tatar Community Centre, 714 Main North Road, Gepps Cross, city of Adelaide, South Australia, контактный номер: +61 420 959 236 Диляра Валиева

Башлана Урыны
Прага 15:00

адрес: Чехия, г. Прага; контактный номер: +420 773 130 321 Харрасова Ландыш

Башлана Урыны
Лондон 15:00

адрес: London Central Mosque, 146 Park Road, NW8 7RG; контактный номер: +44 7538 746364 Диана Яхина

Башлана Урыны
София 13:00

адрес: Росийский культурно-информационный центр, ул. Шипка, 34, 1504; контактный номер: +7 927 040-43-44 Динара Сафина